Kurumsal

"Daima En İyiye..."

1985 yılında bir iplik şirketi olarak kurulan St Grup, yıllar içerisinde ticari yatırımlarını artırmış ve tüketim kalemlerini yenilemiştir.

Tekstil, ambalaj, gıda, ulaşım ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren St Grup, yönetim ve sevkiyat organizasyonlarını Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 41.000 m² alana kurulu fabrika binasında sağlamaktadır.

St Grup, "Daima En İyiye" vizyonuyla, yeniliklere ve yeni yatırımlara açık bir şekilde, ulusal ve uluslararası pazarda işbirliğini teşvik etmektedir.

Stmax, St Grup'un motosiklet ve scooter markasıdır. Stmax müşterilerine çeşitli özelliklerde scooter, e-scooter, e-bike, üç tekerlekli scooter ve motosiklet modelleri sunmaktadır. Stmax, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin önde gelen e-scooter markalarından biri haline gelmiştir.

Bünyesinde Stmax, Goccia, Benelli, Bottecchia, Graziella, Kross ve Le Grand markalarını da barındıran ve bu markaların Türkiye distribütörü olan St Grup, sektöründe Türkiye'nin en önemli markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.